Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДОРОГА ОБУХІВСЬКА РОДИНО!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

День народження – це завжди хвилююче свято, а для міста – це взагалі велика подія.

Сьогодні ми відзначаємо 659-річницю заснування міста Обухова. Це свято зустрічаємо в новому статусі – Обухівської міської територіальної громади, яка є найбільшою в Обухівському районі.

У нашій громаді, як у віночку, сплелися 25 населених пунктів: 1 місто та 24 села. У кожного свої традиції, своя історія. Та шлях у нас один – до успіху, до прогресивного розвитку, до процвітання. І ми, разом, однією дружною родиною, докладемо для цього усіх зусиль.

Історію нашого міста пишете ви, його мешканці. Своїми добрими справами, досягненнями, творчістю, копіткою працею.

Пишаюся Обуховом, адже за останні роки ми разом з вами зробили його комфортним, розвинутим, привабливим, як для мешканців, так і гостей.

Кожен з вас вкладає часточку свого серця, щоб місто та громада ставали ще кращими.

Я дякую кожному мешканцю за небайдужість, підтримку, за щоденну працю в своїй царині, за велику об’єднуючу силу кожного з вас.

Хочу згадати усіх, хто творив славетну історію нашого рідного краю, плекав традиції, розбудовував і боронив від ворогів, та продовжує робити це і зараз. Велика шана та подяка вам!

Дорогі земляки та шановні гості!

Прийміть сердечні вітання з 659-річницею народження міста Обухова!

Зичу кожному квітучого здоров’я, добра, довгожданого миру та благополуччя. Нехай кожен відчує себе щасливим, успішним та життєрадісним. А мрії та плани неодмінно здійсняться!

Разом – ми сильні! Разом – ми успішні! Громада – коли разом! Вірю – разом ми багато досягнемо та примножимо для теперішніх і майбутніх поколінь.

Зі святом вас!

З повагою Обухівський міський голова Олександр Левченко

Коментарі