Обухівська міська рада

 Меню
CLOSE

ДО ВІДОМА МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Share on facebook
Share on telegram
Share on google
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
Share on print

Повідомляємо, що Виконавчим комітетом Обухівської міської ради Київської області буде розглядатися питання, щодо надання в оренду нежитлових приміщень, загальною площею 404,70 квадратних метрів, які знаходяться за адресою: вулиця Київська, 24, місто Обухів, Київська область для розміщення Управління соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації Київської області на термін 4 роки 11 місяців, включення комунального майна до Переліку другого типу та проведення процедури передачі в оренду комунального майна без проведення аукціону з встановленням орендної плати 1 гривня в рік.

З метою одержання зауважень та пропозицій від громадян, суб’єктів господарювання та їх об’єднань, тощо Виконавчим комітетом Обухівської міської ради 19.11.2021 о 15-00 годині в приміщенні Обухівської міської ради Київської області (вулиця Київська, 10, кабінет №2) планується проведення громадського обговорення вищевказаного питання. Запрошуємо всіх бажаючих до обговорення.

Крім того, пропозиції та зауваження можна подавати у письмовому вигляді за електронною адресою: ekonom_obuchivmeria@ukr.net

Управління економіки
Виконавчого комітету Обухівської міської ради Київської області

Коментарі